قوانین و مقررات آژانس دیجیتال مارکتینگ کاردان سیستم

استفاده از آژانس دیجیتال مارکتینگ کاردان سیستم به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌شود:

1. آژانس دیجیتال مارکتینگ کاردان سیستم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن‌ها محافظت می‏‌کند.

2. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های مجموعه از طریق آن‌ها صورت خواهد گرفت.

3. کاربران وب‌سایت هنگام سفارش کالا باید اطلاعات محصول مورد نظر را به صورت کامل ثبت نمایند. هر گونه کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش می‌شود.

4. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت کاردان سیستم، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای کاردان سیستم محفوظ می‌باشد.

5. ورود کاربران به وب‏‌سایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قوانین و نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه کاردان سیستم است.

6. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آژانس دیجیتال مارکتینگ کاردان سیستم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین خواهد بود.

کاردان سیستم خود را متعهد به رعایت حفظ حریم شخصی کاربران می‌کند، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، آن را با ما در میان بگذارید. هدف ما رضایت شماست و برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن وب‌سایت کاردان سیستم تلاش کرده و آن را توسعه می‌دهیم.