6 روش برای کسب درآمد از گوگل در سال 2020

Google Adsense یا گوگل ادسنس

6 روش برای کسب درآمد از گوگل وجود دارد که شما می‌توانید به راحتی به درآمدهای میلیونی دست پیدا کنید. در این گفتار قصد داریم که بیشتر این موضوع بپردازم اگر برای شما هم جالب است ما را تا پایان دنبال کنید.

انواع روش‌های کسب درآمد از گوگل

 1. Google Adsense یا گوگل ادسنس
 2. Google Blogger
 3. Google Play
 4. ارزیابی‌کننده موتورهای جستجو
 5. یوتیوب
 6. جوایز نظرات Google

1. Google Adsense یا گوگل ادسنس

Google Adsense یا گوگل ادسنس بدیهی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین نکته در خصوص شیوه کسب درآمد آنلاین می‌باشد.

تعداد گوگل ادسنس تبلیغات را در وبسایت شما فعال می‌کنند. به بیان ساده‌تر آگهی‌ها نبایستی خیلی زیاد باشند؛ زیرا حتی تعداد اندکی از آن‌ها می‌توانند درآمد نسبی برای شما به ارمغان بیاورند. تبلیغات مرتبط با موضوع و حوزه وبسایت شما است.

استفاده نمودن از این روش‌ها می‌تواند تا حدودی زمان‌بر باشند؛ زیرا پاداش‌ها سریع نیستند. برای فعال نمودن تبلیغات در وبسایت بهتر است شما حداقل 100000 بازدیدکننده داشته باشید. هر چقدر تعداد بازدیدکنندگان بیشتر باشند دسترسی به وبسایت شما هم بیشتر خواهد بود؛ بر همین اساس تبلیغات نیز به تعداد بازدیدکنندگان بیشتری نیاز دارد.

گوگل ادسنس

در مرحله بعدی زمانی که وبسایت شما اقدام به ثبت تعداد زیادی از بازدیدها کرد؛ احتمالاً باید آن را در Google Adsense ثبت کنید. در این صورت در حین کار با Google Adsense باید به نکات زیر توجه کنید:

Google Adsense برای وبلاگ‌های وردپرس کار نمی‌کند بلکه برای این کار باید از WordAds استفاده کنید.

سود پولی راحت نیست بلکه شما بایستی تلاش کنید تا وبسایت کاربرپسند طراحی کنید. سپس با استفاده از Google آن را با جدیدترین و مرتبط‌ترین و قابل‌فهم‌ترین مطالب به‌روزرسانی کنید. پس از تائید کردن حساب خود با دیدن هر کاربر بر روی آگهی نشان می‌دهد که در وبسایت شما کلیک می‌کند.

2. Google Blogger

Google Blogger یک روش برای کسب درآمد از گوگل است که کاملاً رایگان است و به مردم کمک می‌کند تا با ساخت یک وبلاگ بتوانند بر روی درآمد خود تسلط یابند.

Google Blogger

باید توجه داشته باشید که مهارت‌ها و دانش کافی نیاز است تا وبلاگ‌های شما بتوانند مخاطبان بیشتری جذب کنند. برای افزایش رتبه خود بهتر است Google AdSense را یاد بگیرید. بعد از انجام دادن این فرایندها احتمال دارد که برای سئو روش‌های AdWords ثبت‌نام کنید.

3. Google Play

امروزه برای اغلب برنامه‌هایی که نیاز داریم، برنامه‌ای وجود دارد. با استفاده از مدیریت وظایف در Google زندگی ما آسان‌تر شده است. برنامه‌های می‌توانند به ما کمک کنند تا بتوانیم درآمد خود را افزایش دهیم.

در صورتی که مهارتی همراه با ایده‌های خوبی دارید، اکنون فضایی در اختیار دارید که می‌توانید آن را آزاد کنید. فضایی که نه تنها مورد استفاده قرار می‌گیرد بلکه منبعی برای درآمدزایی خواهد بود؛ مانند برنامه‌های بازی، برنامه‌های سرگرمی، آشپزی، معاملات مالی، رزرو بلیط، اطلاعات و سایر برنامه‌ها و فعالیت‌هایی از این دست را می‌توانید در منزل به راحتی انجام دهید.

Google Play

در Google play یک برنامه بسازید سپس از آن درآمد کسب کنید؛ لذا این رویداد در یک لحظه اتفاق نمی‌افتد بلکه برای رسیدن به اهداف خود بهتر است اقدامات زیر را انجام دهید.

 • نخست باید یک حساب تجاری گوگل کیف پول ایجاد کنید.
 • بعد از فرایند موفقیت‌آمیز بودن ورود، بخش گزارشات مالی را باز کنید.
 • سپس بر روی گزینه ایجاد تجارت خود کلیک کنید.
 • در پایان، برنامه خود را قیمت گذاری کنید. تلاش کنید تا درآمد کسب کنید. خریدهای درون برنامه‌ای را برای سودهای کلان فعال کنید.

4. ارزیابی‌کننده موتورهای جستجو

در کسب‌وکار خود به عنوان یک ارزیاب موتورهای جستجو، بهتر است صفحات وب و تبلیغات را ارزیابی و مورد بررسی قرار دهید. روش پرداخت از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است. با توجه به این به صورت متوسط برای یک ساعت شما می‌توانید 12 دلار درآمد کسب کنید. برای شروع به عنوان یک بازاریاب کافی است که شرکت‌هایی همچون Lionbridge آغاز کنید.

5. یوتیوب

یوتیوب؛ 6 روش برای کسب درآمد از گوگل است که باعث معتبرتر شدن و منحصربه‌فردترین منبع سرگرمی است. وبلاگ نویسان و تولیدکنندگان توسط یوتیوب درآمد زیادی به دست می‌آورده‌اند.

یوتیوب

مراحل ضروری و مهم در یوتیوب شامل:

 • ایجاد کانال یوتیوب
 • ساخت یک ویدیو و بارگذاری آن.
 • دانش سئو (SEO)

بعد از رسیدن گوگل انسس نیاز به پایگاه مشترک خوبی از سوی دیگر دارید. در صورتی که به عنوان یک وبلاگ یوتیوب را می‌شناسید، شاید چندین برند یا شرکت را پشتیبانی کنید.

6. جوایز نظرات Google

یکی از 6 روش برای کسب درآمد از گوگل، برنامه جوایز نظرات Google است. این برنامه برای شما این قابلیت را ایجاد می‌کند تا بتوانید نظرات خود را در مورد Google مطرح کنید و از نظرسنجی‌ها درآمد کسب کنید.

تنها کافی است که برای این کار برنامه جوایز نظرات در گوگل را بارگذاری کنید. سپس ثبت‌نام کنید و بعد از آن شروع به دریافت نظرات مختلف در این باره نمایید. شما می‌توانید از یکی از یک برنامه‌ها Google play یا Paypal استفاده کنید و در آن شرکت کنید.

در مرحله آخر اعتبار خود را در Rs10 مشاهده کنید. مبلغ مشخص‌شده برای اعتبار شما معمولا تا سقف 1.00 دلار است. در کشور هندوستان، حداقل مبلغ پرداختی این وسیله برای کسب درآمد نیست و شما می‌توانید به آن به عنوان یک شغل پاره وقت نگاه کنید.

به جز روش‌های مطرح شده روش‌های دیگری وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از Google Play که یک روش غیرمستقیم است به درآمد برسید. در حال حاضر کسب درآمد به صورت آنلاین از طریق گوگل برای فروشگاه‌های آنلاین و تجارت الکترونیکی بسیار مفید و مؤثر است.

روش دوم Maps یا ارسال عکس است. در این برنامه شما می‌توانید نظرات و جزئیات موقعیت مکانی خود را بنویسید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *