8 مورد از بهترین کمپین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ

8 مورد از بهترین کمپین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ

8 مورد از بهترین کمپین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ که بخش جدانشدنی از بازاریابی در بخش‌های مختلف است. در دیجیتال مارکتینگ این مسئله کاملا صادق است. در فضاهای آنلاین از طریق تبلیغات می‌توانید به برندسازی بپردازید.

اسامی معروف از برندهای مختلف مانند کوکاکولا، نایکی و غیره که در حال حاضر مطرح هستند با استفاده از تبلیغات شناخته شده‌اند.

تمامی ما ممکن است تبلیغات را در تلویزیون، فضاهای آنلاین، مجلات مشاهده کرده باشیم که به نظرمان متفاوت باشد و تاثیرات منحصر به فردی را بر روی ما بگذارد.

این سبک و نوع تبلیغات به نحوی طراحی شده است که تا مدت‌ها نام تبلیغات دهنده در ذهن مخاطب ماندگار خواهد ماند.

یک تبلیغ حرفه‌ای در کنار این ویژگی‌ها فواید قابل توجهی دارد و تاثیرات قابل توجهی بر روی مخاطب می‌گذارد. در صورتی که تبلیغات به طور صحیح انجام شود می‌توانید در مدت زمان کوتاهی مخاطبان و مشتریان فراوانی را به سمت برند سوق دهد.

در کل دنیا تبلیغ‌هایی است که در این کنار این ویژگی‌ها و فواید قابل توجه دیگری دارند که به عنوان بهترین تبلیغات در کل دنیا شناخته می‌شوند.

در ادامه تصمیم داریم تا شما را با بررسی و آنالیز صحیح این تبلیغات برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود ایده بگیرید و در جهت رشد کسب و کارتان تلاش کنید.

برترین کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ

  1. مارلبرو
  2. وندیز
  3. اینتل
  4. گوپرو
  5. کوکاکولا
  6. نایکی
  7. داو
  8. ریباک

1. مارلبرو

مارلبرو یکی از موفق‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی است. بایستی در آن به نیازهای مردم توجه ویژه گردد. یکی از تبلیغات معروف مارلبرو توجه به نیازهای زندگی مردم باعث وایرال شدن تبلیغ و بالا رفتن فروش این برند شده است.

مارلبرو، 8 مورد از بهترین کمپین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ

در سال 1955 انسان مارلبرویی مورد تبلیغ واقع شد. با توجه به اینکه این برند به نیازهای مردم یعنی تجربه یک زندگی ایده آل توجه کرده است اما یک تبلیغ موفق را نشان می‌دهد.

با توجه به این نوع تبلیغ به راحتی متوجه خواهید شد که فردی کاملا رها و قدرتمند هستید و با کنار گذاشتن محدودیت‌ها به راحتی می‌توانید یک انسان مارلبرویی شوید. کلیه این ویژگی‌ها و خصوصیات ناشی از یک زندگی ایده آل در این سال را نمایش می‌دهد که بسیاری از افراد آرزوی تجربه این سبک زندگی را داشتند.

2. وندیز

یکی از 8 مورد از بهترین کمپین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ، ندیز است. مسلما با توجه به رقبایی همچون مک دونالد و برگر لند، اقدام برای سایر برندها در حوزه برگر دشوار خواهد بود؛ در صورتی که یک ایده منحصر به فرد می‌تواند در کمپین‌های تبلیغاتی بسیار تاثیرگذار باشد.

وندیز، 8 مورد از بهترین کمپین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ

شرکت وندیز یکی از کمپین‌های تبلیغاتی است که از یک همبرگر بزرگ و تعدادی پرسنل خانم مسن جذاب استفاده می‌کند. این برند با مطرح کردن عبارت گوشتش کو، سایر رقبا را مورد هدف قرار داد. در واقع هدف کاهش مصرف گوشت در برگر سایر برندها است.

این نکته حاکی از آن است که اگر یک موضوع یا تصویر در یک کمپین باعث موفقیت شما شود این مسئله تضمین کننده موفقیت‌های آتی شما نخواهد شد حتی گاهی اوقات زیاده روی در یک کار می‌تواند باعث شکست کمپین شما گردد.

3. اینتل

یکی از فوق العاده‌ترین کمپین‌های دیده شده در دنیای تبلیغات، کمپین تبلیغاتی اینتل است که در آن مجموعه پنج بخشی تحت عنوان ملاقات با ستارگان ساخته شد که اغلب در حوزه داستان انگیزشی فعالیت می‌کرد.

زمانی که یک برند در حوزه فناوری به این سمت برود از ذهن مخاطب بسیار دور خواهد شد به همین علت این کمپین بیشتر از قبل دیده خواهد شد.

اینتل، 8 مورد از بهترین کمپین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ

در کمپین اینتل این کمپانی به سراغ مشتریان محصولات خود می‌رود. این مشتریان افراد معمولی نیستند. بلکه افرادی خواهند بود که آثار خاصی را تولید کرده اند.

در این کلیپ‌ها، اینتل به دنبال نشان دادن مشکلات سایرین و ارائه روش‌هایی برای آن‌ها رفته است. در کلیه این تبلیغات محصولات اینتل به صورت مستقیم تبلیغ نشده اند؛ از همین رو به علت یک زیرساخت در این شیوه موثر هستند.

این اقدام از اینتل نشان می‌دهد که شما در کمپین تبلیغاتی خود باید از تمامی زوایا به کار خود نگاه کنید.

بعضی از تبلیغات با کار بر روی جزییات که رشد پیدا می‌کنند و نبایستی همیشه به تمامی ماجرا دقت کرد.

4. گوپرو

گوپرو یکی از شرکت‌های موفق و مطرح در زمینه کمپین‌های تبلیغاتی است. برند گوپرو در حوزه تولید دوربین‌های مناسب ورزشی سخت فعالیت می‌کند.

گوپرو، 8 مورد از بهترین کمپین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ

این برند در تبلیغات خود اقدام به تولید محتواهای هیجان‌انگیز و چالش برانگیز می‌کند. این مسئله منجر خواهد شد تا در کمپین‌های تبلیغاتی بسیار معروف است. گوپرو برای تبلیغات خود سعی می‌کند تا از ویدیوهایی که کاربران و خریداران این برند تولید کنند، استفاده کند.

5. کوکاکولا

چنانچه که در زمینه بازاریابی و تبلیغات مشغول به فعالیت هستید. مسلما شما از تبلیغات سوپربال و اهمیت آن اطلاع خواهید یافت. مهم‌ترین تبلیغاتی که در این بازی‌ها صورت میگیرد. رقابت کوکاکولا و پپسی است که هر دوی این برندها براساس کمپین تبلیغاتی حرفه‌ای و اثربخش معروف هستند.

یکی از فوق العاده‌ترین کمپین برند کوکاکولا مرتبط با داستان غافلگیری 15 هزار مشتری فیلیپینی است.

در این کمپین تبلیغاتی به خریداران نوشابه هدایای ویژه‌ای اهدا می‌گردد؛ لذا آخرین هدیه مشتریان بسیار نفیس‌تر و مجلل‌تر است. کوکاکولا نشان دهنده اهمیت مشتری وفادار است؛ زیرا با هدایای خاص به قلب مشتریان نفوذ می‌کند و منجر به ایجاد حس اعتماد در مشتریان خواهد شد.

6. نایکی

نایکی یکی از بهترین و قدیمی‌ترین برندها در کمپین تبلیغاتی است. در گذشته نایکی مختص دوندگان ماراتن بوده است؛ لذا مدتی از آنجا که در جهان بیشتر افراد به تمایل بیشتری به تناسب اندام داشتند از همین رو کارشناسان نایکی تصمیم گرفتند تا جامعه هدف محصولات خود را گسترش دهند تا بتوانند با سایر برندهی دیگر مانند ریباک رقابت کنند.

نایکی از چه شیوه‌ای برای بالا بردن فروش و برندسازی خود استفاده کرده است. شعار این کمپین تبلیغاتی فقط انجامش بده است که موفق شده است در بین افراد محبوبیت قابل قبولی را کسب نماید. این پیام حس بسیار خوبی به افراد منتقل می‌کند و به عنوان محرک عمل می‌نماید.

نایکی، 8 مورد از بهترین کمپین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ

در حقیقت باعث خواهد شد تا افراد مختلف براساس نوع محدودیت‌هایشان متوقف نشوند بلکه به موضوعات فراتر از امروز خود دست یابند.

این برند در تبلیغات جدید به دنبال افراد کاملا معمولی می‌روند و تلاش می‌کنند تا بر روی ویژگی‌های منحصر به فرد هر فرد تاکید نمایند. به این منظور از هر ویژگی و از هر شخصیت داستانی شگفت‌انگیزی می‌سازد این مسئله منجر خواهد شد تا مردم ارتباط بیشتری با تبلیغات این برند بگیرند.

7. داو

داو یکی از 8 مورد از بهترین کمپین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ است.

داو، 8 مورد از بهترین کمپین تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ

تمرکز بر روی معایب افراد و تلاش کنید تا آن‌ها را به مزایا و نحوه بازی با احساسات از قدیمی‌ترین شیوه‌ها برای کمپین‌های تبلیغاتی است. داو ابتدا از این شیوه بسیار استفاده کرده است.

8. ریباک

تعداد کل روزهایی که یک فرد عادی زندگی می‌کند 25915 است. ریباک از طریق این شعار در کمپین‌های تبلیغاتی خود تلاش می‌کند تا با افتخار به شرایط فیزیکی بدن خود تاکید کند.

در حقیقت این پیام صرفا یک عدد است و به اندازه‌ای محرک است که در ذهن مخاطب می‌تواند تا مدت‌ها باقی بماند.

برای اینکه این پیام را انتقال دهید از داستان یک زن دونده ماراتن صحبت می‌کند.

یکی از موضوعات قابل توجه این کلیپ شروع از پایان است. این برند در پایان ویدیو یکی از محاسبه روزهای باقی مانده عمر هر شخصی را گذاشته است تا به شما کمک کند تا روزهای باقی مانده برای انجام حرکات ورزشی را مورد بررسی قرار دهد.

این برند با این ترفند در صدد است تا مخاطبان بسیاری را به طرف وبسایت خود سوق دهد. این فرایند باعث خواهد شد تا به وبگردی در وبسایت این شرکت و در نهایت منجر به خرید گردد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *