13 ترفند مهم برای تبلیغ آژانس‌های مسافرتی به صورت آنلاین

13 ترفند مهم برای تبلیغ آژانس‌های مسافرتی به صورت آنلاین

13 ترفند مهم برای تبلیغ آژانس‌های مسافرتی به صورت آنلاین به شما در شناخته شدن بیشتر، بالا رفتن تعداد مشتریان و در نهایت سودآوری بیشتر کمک می‌کند.

مهم‌ترین روش‌ها برای تبلیغ آژانس‌های مسافرتی به صورت آنلاین

 • نوشتن مقاله
 • وبسایت‌های کاربر محور
 • بلاگ
 • خبرنامه‌ها
 • انتشار ویدئو
 • دعوت به پخش پیام
 • برجسته‌سازی منفعت
 • خدمات رایگان
 • پرداخت به ازای هر کلیک یا PP
 • جلب توجه شرکت‌های دیگ
 • ارائه امکانات ویژه
 • دعوت به پخش پیام
 • همکاری با فعالان خارج از صنعت گردشگری

1. نوشتن مقاله

یکی از روش‌هایی که به ندرت مورد استفاده قرار می‌گیرد نوشتن مقاله است به این صورت که شما می‌توانید در مورد یک حوزه خاص مقاله‌ای مفید منتشر کنید و با انتشار آن نظر مخاطبان را به سمت خود جلب کنید. این شیوه برای اهداف مختلف از قبیل تبلیغ و ترویج می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

نوشتن مقاله

2. وبسایت‌های کاربر محور

وبسایت‌های کاربر محور زمینه فعالیت خود را شناسایی کنید و از طریق برنامه فعالیت کنید. فعالیت در این نوع وب سایت‌ها به معنای تبلیغ مستمر محصول شما نیست. در واقع این کار موجب آزار رساندن به دیگران خواهد شد. برای این شیوه باید برنامه‌ریزی کنید. می‌بایستی تعامل خوبی با سایر کاربران ایجاد کنید.

3. وبلاگ، 13 ترفند مهم برای تبلیغ آژانس‌های مسافرتی به صورت آنلاین

وجود یک وبلاگ بی‌کیفیت در خدمات رایگان وبلاگ‌نویسی نیست. بلکه به این معنا است که با ایجاد یک فضای اینترنتی مجزا از وبسایت یا در داخل وبسایت برای نشر برنامه‌ریزی شده محتوای مفیدی تولید کنید.

این نوع وبلاگ چنانچه که یک برنامه محتوای خوبی دارد می‌تواند به یک قیف فروش تبدیل گردد و به نوعی کانالی برای توزیع خدمات و محصولات همچنین دعوت از خوانندگان برای خرید از شما شود.

4. خبرنامه‌ها

در صورتی که همواره به صورت اسپم و مزاحمت گونه از خبرنامه‌های پیامکی و ایمیلی استفاده می‌نمایید.

باید بدانید که مخاطبان احساس خشنودی به دریافت آن ندارند بهتر است این کار را متوقف کنید؛ چرا که این اقدام به برند و برنامه‌های شما آسیب می‌زند. سعی کنی با برنامه‌ها و روش‌های کاربری آنلاین ایمیل‌ها و تلفن‌هایی که مشتاق به همکاری هستند را جمع‌آوری کنید.

5. انتشار ویدئو، 13 ترفند مهم برای تبلیغ آژانس‌های مسافرتی به صورت آنلاین

در صورتی که یک آژانس مسافرتی یا یک وبسایت گردشگری هستید بهتر است از سفر و گردش‌هایی که با افراد می‌روید در اختیار سایرین هم بگذارید برای این کار می‌توانید یک کلیپ کوتاه بسازید شیوه بسیار مفید و هدفمند است.

انتشار ویدئو، 13 ترفند مهم برای تبلیغ آژانس‌های مسافرتی به صورت آنلاین

سپس ویدیو ساخته شده را در اختیار مسافران داخلی و خارجی قرار دهید تا علاوه بر دیده شدن برندتان تعداد بازدیدکنندگان و لینک‌های مفید از این سرویس دهندگان دریافت کنید.

6. دعوت به پخش پیام

پیام‌ها و محتویات تبلیغاتی خود را به صورتی تنظیم و طراحی کنید که مشتریان آنلاین و فعلی شما این قابلیت را داشته باشند تا به آسانی به روش‌هایی که علاقمند هستند با سایرین به اشتراک بگذارند.

7. برجسته‌سازی منفعت

تنها تبلیغ کرد به معنای بالا رفتن فروش و موفق شدن آن در تبلیغ نیست بلکه محتوای تبلیغ و پیام مخابره شده در آن بسیار مهم است. تلاش کنید که محتوای تبلیغاتی و بازاریابی آنلاین کیفیت خوبی داشته باشد و در آن منفعت مشتری لحاظ شده باشد. به این معنا که مشتری بتواند پاسخ نیاز خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیابد.

8. خدمات رایگان، 13 ترفند مهم برای تبلیغ آژانس‌های مسافرتی به صورت آنلاین

به کاربران خود در بازه‌های زمانی مشخصی خدمات رایگان ارائه دهید. این کار می‌توانید به شیوه‌های مختلف برای اهداف متفاوت انجام دهید.

9. پرداخت به ازای هر کلیک یا PPC

در صورتی که هزینه بازاریابی شما اجازه می‌دهد در برخی از مواقع بد نیست که از این شیوه استفاده کنید تا بتوانید تعداد بازدیدکننده‌های جدید بیشتری پیدا کنید.

آژانس های مسافرتی

البته اگر این روش را همزمان با صفحه فرود انجام دهید به فروش ختم خواهد شد.

10. جلب توجه شرکت‌های دیگر

اگر شرکت تورگردان یا آژانس مسافرتی یا وبسایت شما مدعی تخصص در زمینه یا حوزه‌های به خصوصی است. با تولید و انتشار محتوا‌های مفید، با کیفیت و کاربردی برای سایر شرکت‌ها این موضوع موجب بالا رفتن فروش شما خواهد شد و فضای مناسبی را برای اقدامات بازاریابی B2B ایجاد می‌کند.

11. ارائه امکانات ویژه

کاربران آنلاین فعلی از امکانات ویژه‌ای برخوردار هستند تا اطلاعات و پیشنهادات بهتری از تورها یا خدمات شما نسبت به سایر مشتریان دریافت کنند. برقراری ارتباط با مشتریان فعلی بسیار ساده است.

12. دعوت به پخش پیام، 13 ترفند مهم برای تبلیغ آژانس‌های مسافرتی به صورت آنلاین

پیام و محتوای تبلیغاتی خود را به نحوی تنظیم و طراحی کنید تا مشتریان آنلاین و فعلی بتوانند به سهولت روش‌هایی که علاقمند هستند را با سایرین به اشتراک بگذارند.

13. همکاری با فعالان خارج از صنعت گردشگری

یکی از تکنیک‌ موثر آنلاین برای تبلیغ آژانس مسافرتی، همکاری با فعالان خارج از صنعت گردشگری است. در نظر داشته باشید که این کار تنها به منزله سودآوری سایت باشد بلکه لازم است به عنوان یک فعالیت برندسازی مطرح شود.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *