8 ترفند برای بیشتر دیده شدن اکسپلور اینستاگرام

8 ترفند برای بیشتر دیده شدن اکسپلور اینستاگرام

8 ترفند برای بیشتر دیده شدن اکسپلور اینستاگرام به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن محصولات خود را به فروش برسانید. این امکان برای شما فراهم خواهد بود تا با میلیون‌ها نفر در تعامل باشید. در بین روش‌های مختلف در بازاریابی اینستاگرام بهترین راهکار این است که به هشتگ ترند یا پربازدید تبدیل شوید تا بیشتر دیده شوید.

یکی از ترفندهای جالب برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام، قرار دادن پست‌ها در اکسپلور یا صفحه جستجوی اینستاگرام است.

منظور از تبدیل کردن هشتگ‌ها پربازدید در اینستاگرام این است که هنگامی که پست‌های شما در میان نتایج برتر یک صفحه جستجو یا یک صفحه هشتگ مورد نظر قرار می‌گیرد موجب خواهد شد تا سطح بازدید شما بسیار زیاد شود به نحوی که پست شما برای افرادی که شما را دنبال می‌کنند نباشد هم نمایش داده خواهد شد.

کاملا عادی در صفحه جستجو یا اکسپلور افراد پست‌های رایج و داستان‌هایی را می‌بینند که مطابق با پست‌هایی که قبلا جستجو کرده‌اید نمایش داده می‌شود.

مخاطبانی که از پست‌های شما بازدید می‌کنند معمولا به صنعت و محتواهای شما علاقمند هستند. دیده شدن در اینستاگرام و ورود به صفحه اکسپلور می‌تواند در جذب نمودن فالوور های جدید بسیار موثر باشد.

تکنیک‌های دیده شدن در صفحه اکسپلور اینستاگرام

  1. تولید محتوای با کیفیت
  2. ایجاد هشتگ‌های مخصوص و خاص خودتان
  3. از طریق تگ مکان در پست‌ها برای ساخت هشتگ پربازدید
  4. شناسایی زمان مناسب برای پست گذاشتن
  5. کمک گرفتن از کپشن‌های جذاب برای دیده شدن بیشتر
  6. تگ کردن اکانت‌های دیگر برای افزایش بازدید پست و هشتگ
  7. کار کردن با Influencers
  8. استفاده از هشتگ‌های معروف

تکنیک‌های دیده شدن در صفحه اکسپلور اینستاگرام

1. تولید محتوای با کیفیت

برای دیده شدن بیشتر در اینستاگرام اولین و شاخص‌ترین نکته تولید محتوای با کیفیت و مفید است. محتوای موفق توجه مخاطبان را به سمت خود جلب می‌کند و باعث جذب مخاطبان به سوی خود خواهد شد در نهایت آن‌ها را تبدیل به یک هشتگ پربازدید خواهد کرد.

در واقع به این دلیل است که در کیفیت، خاص بودن و زیبایی شناسی و حتی می‌توان گفت طنز وجود دارد. محتوای با کیفیت علاوه بر سرگرم کردن مخاطب اطلاعات مفیدی در اختیار او می‌گذارد به همین دلیل این امر بر ایشان ارزشمند و مفید است.

2. ایجاد هشتگ‌های مخصوص و خاص خودتان

یکی از 8 ترفند برای بیشتر دیده شدن اکسپلور اینستاگرام تبدیل به هشتگ پربازدید شدن است که مربوط به برند یا محصول شما است.

برای این منظور یک هشتگ خاص مرتبط با ترند خود بسازید و از فالورهایتان بخواهید که این هشتگ‌ها را به اشتراک بگذارند یا در پست‌های خود از هشتگ‌های شما استفاده کنند.

هدف این است که هرچقدر افراد بتوانند از این هشتگ‌ها استفاده کنند برند شما به رسمیت شناخته خواهد شد. این مسئله علاوه بر اینکه منجر به شناسایی هرچه بیشتر شما خواهد شد بلکه به شما کمک می‌کند تا یک ارتباط قوی‌تری ایجاد کنید. هر دو عنصر اصلی و مهم برای ترند شدن و ایجاد هشتگ‌های پربازدید در اینستاگرام است.

3. از طریق تگ مکان در پست‌ها برای ساخت هشتگ پربازدید

برچسب گذاری مکان در تصاویر یا فیلم‌ها ترفند عالی برای بالا بردن شانس خود و دیده شدن شما از طریق کاربران است؛ زیرا کاربران در آن مکان‌ها راحت تر می‌توانند پست‌های شما را مشاهده کنند.

کسانی که جستجوی مبتنی بر مکان را انجام می‌دهند. ممکن است که در نتایج جستجوی خود به محتوای شما برسند.

تکنیک‌های دیده شدن در صفحه اکسپلور اینستاگرام

این فرایند به صورت خاص امکان دیده شدن شما را افزایش می‌دهد و شما را تبدیل به یک ترند یا هشتگ پربازدید در اینستاگرام می‌کند.

4. شناسایی زمان مناسب برای پست گذاشتن

با انتخاب زمان مناسب برای قرار دادن پست‌ها از عوامل مهم دیگری است که در بیشتر دیده شدن پست یا هشتگ شما تاثیرگذار است. در صورتی که شما بتوانید پست‌هایتان را یک تایمی که بیشتر فالور‌هایتان فعال هستند منتشر کنید افراد بیشتری پست شما را می‌بینند در غیر اینصورت پست شما به اعماق صفحه فالورهایتان می‌رود و دیده نخواهد شد.

افرادی که دارای اکانت تجاری هستند این امکان برایشان وجود دارد که بتوانند از Insights Instagram خود محتواهای بیشتری یاد بگیرند. این ویژگی پست‌های برتر و اطلاعات جذاب برای مخاطب شما را به شما نمایش می‌دهد.

5. کمک گرفتن از کپشن‌های جذاب برای دیده شدن بیشتر

نوشتن کپشن‌های یکی از 8 ترفند برای دیده شدن بیشتر در اکسپلور است که در عین جذابیت از مهم‌ترین عواملی است که به شما کمک خواهد کرد تا پست شما از بین سایر پست‌ها دیگر متمایز تر شود و برای خوانده شدن و دیده شدن برگزیده شود.

از همین رو استفاده از تصاویر جذاب یا فیلم بایستی همراه با یک عنوان باشد تا افراد را برای لایک کردن و نظر دادن و دیده شدن جذب کند.

6. تگ کردن اکانت‌های دیگر برای افزایش بازدید پست و هشتگ

با استفاده از برچسب زدن سایر حساب‌های دیگر که در پست‌های شما وجود دارد روش‌های موثر دیگری وجود دارد که شما باید برای دسترسی به اکسپلور اینستاگرام و بیشتر دیده شدن مورد توجه قرار گیرد.

به صورت ایده آل شما باید این کار را با حساب‌های با نفوذ افراد انجام دهید که به صورت روزانه مخاطبان عادی محتواهای آن‌ها را دنبال می‌کنند.

تکنیک‌های دیده شدن در صفحه اکسپلور اینستاگرام

هدف اصلی این است که توجه کاربران را به سمت خود جلب کنید تا آن‌ها بیشتر بتوانند به سمت پست یا هشتگ شما کشیده شوند تا از این طریق بیشتر دیده شوید.

در نظر داشته باشید که این کار را باید با احتیاط انجام دهید؛ زیرا اگر بدون اندیشه اکانت‌های افراد مشهور را تگ کنید و یا از تگ‌هایی استفاده کنید که اصلا به پست شما مربوط نیست احتمال این که شما به عنوان اسپمر شناخته شوید بسیار بالا است. بهتر است از تگ‌هایی استفاده کنید که مربوط به پست شما است.

7. کار کردن با Influencers

چنانچه شما یک اینفلوئنسر هستید می‌توانید با یک اینفلوئنسر دیگر همکاری داشته باشید تا تاثیرات آن را بر روی کارهایتان مشاهده کنید. همچنین می‌ توانید برندهای رقبا و یا مربوط به خودتان همکاری کنید.

8. استفاده از هشتگ‌های معروف

استفاده از هشتگ‌های معروف، یکی از 8 ترفند برای بیشتر دیده شدن اکسپلور اینستاگرام است. این دست از هشتگ‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید مخاطبان هدفمند خود را شناسایی کنید؛ زیرا می‌توانید در جستجوهای مربوط به صفحه هشتگ‌ها نشان داده شوید. همچنین آن‌ها رقابت کمتری در مقایسه با هشتگ‌های عمومی دارند. این به این معنا نیست که شما شانس بهتری برای تعامل با آن جستجوها دارید.

جستجوهای مرتبط به این معنا است که شما می‌ توانید به سهولت مخاطب مورد نظر خود را جذب کنید و میزان ارتباط خود را گسترش دهید. با بالاترین سطح ارتباط پست شما شانس بیشتری برای دیده شدن در بین سایر پست‌های دائمی در صفحات کاوش مربوط دارد.

البته شما می‌توانید از ابزارهایی همچون Keywordtool.io و Hashtagify که از هشتگ‌های محبوب و مرتبط برای محتوا خود پیدا کنید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *